עדויות של הורי BC

זה מה שהיה על ליבי – תודה רבה
בית הספר לימד אותנו להנמיך ציפיות כך גם מועדוני הספורט שמאמנים קבוצה ולא רואים לנגד עיניהם פעמים רבות הצמחה אישית כמטרה. כך מצאנו את עצמנו כהורים חסרי יכולת לתת לילדנו את הכלים הנדרשים לו – חוסר יכולת שלנו לחזק ולטפח ברמה האישית את שחר בכדורסל הספורט הכה תחרותי ומורכב הזה.
עד שנחשפנו למסגרת המהממת של BC. במהרה כמתנגדים לעוד מסגרת "סוחטת כספים" הפכנו לאוהדים מושבעים למסגרת מדהימה שרואה את את בננו במרכז. שיודעת להצמיח את שחר ולגעת בכל האספקטים. מסגרת שיודעת להבין שכדי להצליח יש לתת מענה ותמיכה בכל התחומים.
מסגרת מפתחת מצמיחה ומחזקת. מסגרת שמצליחה לפרוט את הקשיים הרבים של הילד שלנו בכל הרבדים וללכת איתו צעד צעד ולא רק צעד וחצי. מסגרת מלמדת ומעצימה. מסגרת שהיא משפחה שמכילה את הילד וגם אותנו ההורים. מסגרת שנותנת פרקטיקה וכלים. מסגרת חסרת פשרות שדוחפת קדימה ומלמדת את הילד לשאוף ללא פחות ממצוין. אנו מודים ומוקירים על הזכות להיות חלק מאותה מסגרת מעצימה בתחושה שבחרנו עבור ילדנו את הטוב ביותר.
לירן – תודה לך ולכל הצוות המופלא שעושה לילות כימים להעניק לילדנו מעל ומעבר.
אנו אסירי תודה -בזכותכם כולנו קוטפים פירות מתוקים של התפתחות מדהימה של בננו שלא היתה מתאפשרת אחרת.

אפרת אמא של שחר פתחי

אומרים שהצלחות מתחילות בשינויים בקטנים ובירידה לפרטים.
זוהי השנה השנייה שבתי, שחר, לוקחת חלק בתוכנית ה BC.
אנשים רבים , לרבות אנשי מקצוע מענף הכדורסל, תוהים מדוע נערה מתבגרת שמשחקת בקבוצת כדורסל צריכה לקחת חלק ולהתאמן בתוכנית BC, "הרי הקבוצה מעניקה לה את המסגרת והכלים להיות שחקנית כדורסל…." .
אז זהו שלא !!!
לאורך התקופה האחרונה אני רואה את השינוי בשחר. כנערה מתבגרת ותלמידה הלחץ היום יומי הוא עצום, נוסיף על כך אימוני כדורסל בקבוצה 4 – 5 אימונים שבועיים ו – 2 משחקי ליגה (נערות ב + א) הרי לך אדם שמצוי בעומס מתמיד עם לחצים של חברה, לימודים ורצון להצלחה (אני בטוח שמצב כזה אצל בני נוער רבים וגם מבוגרים יותר היה מביא לנטישה של הכדורסל או ירידה ברמת הלימודים).
מאז שהגיעה לתוכנית ה BC אני רואה את ההשקעה של שחר בירידה לפרטים שבאה לידי ביטויי בניהול ותכנון הזמן. היא יושבת מדי שבוע ומתכננת את השעות בין הלימודים לאימונים ולמשחקים.
היא למדה עם הזמן להבחין בין העיקר לתפל וכיצד לצמצם עד למינימום הפרעות שעלולות לסכן את חלומה להיות שחקנית כדורסל ברמות הגבוהות. היא למדה לרכז מאמץ ולנצל את הזמן בצורה כה יעילה שמורגש שיפור בלימודים, העייפות קטנה ורמת המשחק עלתה בצורה ניכרת. השינויים הקטנים אינם מתבטאים רק בניהול הזמן, אלא גם במשמעת העצמית, לקום מדי בוקר ולסדר את המיטה, לדאוג לתזונה נכונה ובריאה בעיקר בתקופות של עומס (אימונים, משחקים ומבחנים), השכמה בשעת בוקר 08:00 ,בתקופות של חופשים ,ויציאה לאימונים עצמאית (בתקופה של פגרות בליגה).
לא פחות חשוב היא היכולת המקצועית , היא הפכה לשחקנית שבוטחת בעצמה, מובילה קבוצתית ולא פחות חשוב מפרגנת וסוחפת אחריה את שאר חברותיה לקבוצה. תהליך שחשוב כמו היכולת האישית. אני יכול לזקוף זאת לתוכנית הBC , לתכנים המקצועיים כמו גם המנטליים שאתם מעניקים באימונים ובמחנות השונים.​

דרור אבא של שחר יום טוב

עידו הגיע לאחד ממחנות האימון בפסח 2016 ומאז לא היה מוכן לוותר על אף מפגש, תחילה במרכזי האימון וכיום בתכנית ה- Accelerate.
התהליך שעבר ועובר מאז שמתאמן במסגרות שלכם פשוט מדהים !
אנחנו רואים שפיתח לעצמו דפוסי התנהגות ובעיקר את היכולת ליהנות מהדרך. עידו למד שמותר לחלום בגדול אבל לא פחות חשוב ליהנות ממציאת ההצלחות הקטנות שבדרך, ומיישם זאת לא רק בכדורסל, אלא גם בחיי היום-יום שלו.
הוא מחפש פתרונות להתמודד עם אתגרים (כולל קושי ואכזבה) ולא מוותר עד שמצליח למצוא כאלה.
ארגז הכלים הפיסיים והמנטאליים שלו מתמלא, הבטחון העצמי ותחושת המסוגלות שלו התחזקו.
הוא למד להציב לעצמו מטרות ויעדים ופועל בנחישות להשגתם.
המשפט "Choose to be your best" הפך ממשפט כתוב לדרך חיים. היחס האישי מצוות המאמנים, ההשקעה באינדיבידואל, המסירות והכנות שלכם, בד בבד עם ההתלהבות והשאיפה למצויינות הם לא דבר מובן מאליו.
גם אחרי שנתיים/שלוש עידו חוזר מהמסגרת שלכם עם ניצוץ בעיניים !
תמשיכו ככה! ותודה!

גדעון אבא של עידו רום

רצינו שרון יחווה מסגרת נוספת של כדורסל כדי לעזור לו להתמקצע ולהיחשף לזווית נוספת מחוץ למסגרת ה"רגילה" בו הוא מתאמן. חשבנו ש BC כשמו כן הוא – בסקטבול קאוצ'ינג – אימון כדורסל. רק לאחר כמה אימונים הבנו שמעבר לכדורסל מדובר גם בקאוצ'ינג לחיים. המסגרת של BC מקנה הרגלים שהם הרבה מעבר לכדורסל ואנו רואים וחווים את ההשפעה שלה על חיי היום יום של רון.
אנחנו לא מכירים הרבה ילדים בני 12 שמתעוררים לבד עם שעון מעורר בבוקר…. זה רק דבר קטן אחד….

חן אמא של רון מתתיהו

יהלי ארגמן

יהלי הגיע לתכנית BC שחקן כדורסל מלא במוטיבציה וחלומות גדולים להגיע עד ל NBA ,BC מאפשרת לשחקנים ערוץ ישיר להגשמת חלומות, תכנית מפורטת ומדויקת הן מהבחינה המקצועית, המנטלית וכמובן תזונה. יהלי הפך יותר ממוקד וחד , לומד איך להתמודד עם אתגרים , איך לתכנן את הזמן שלו נכון, נחשף לתכנים מקצועיים, מאמנים מהשורה הראשונה ומחנות אימונים ברמה הגבוהה ביותר . תודה לירן על ההשקעה הבלתי מתפשרת עד לפרטים הקטנים

דבי אמא של יהלי ארגמן

6

ה זה BC בשבילנו: את לירן אנחנו מכירים מספר שנים ואין ספק שההתקדמות וההתפתחות שלו משפיעה וניכרת גם על ילדינו ועלינו.ההתמדה, הנחישות, המסירות, ההבנה וההקשבה עם אהבת הזולת והכדורסל והשימוש בספורט כעזר, ככלי לחיים להתמודדות, מנהיגות, תקשורת ואחווה. מבחינתנו BC היא דרך חיים וכלים ערכיים וחבריים

טלי אמא של כפיר שפר

3

יהלי גדלה עם BC – הדרך המשותפת החלה בכיתה ד' והשאר היסטוריה… ב BC מצאנו מאמנים מקצועיים ומקצוענים, ולא פחות מכך אנושיים. תמיד קשובים למשובים, להתפתחות ולשינויים.

ב BC יש לה חברים, שחלקם גדלים יחד כבר 5 שנים. זו מסגרת מקצוענית וחברתית באווירה משפחתית. מבחינתנו הטובה ביותר בארץ (ולמי שרוצה גם בחו"ל 🙂

שירי אמא של יהלי​ לוי

אנחנו חווים את BC כמסגרת תומכת מחזקת ומחבקת. ישנה התייחסות אישית לכל מתאמנ/ת. התמקצעות בכדורסל תוך כדי רכישת יכולות משחק ,טכניקות וטקטיקות יחד עם כלים להתנהלות מול חברים לקבוצה ומאמן. ילדנו הפרטי למד להגדיר יעדים משימות ומטלות ,לוקח יותר אחריות אישית על עצמו , נהנה מאד ומגלה בגרות ועצמאות במחנות של מס' ימים מחוץ לבית. להשקפתנו, הכלים שנרכשים ב Bc נכונים לחיים בכלל ,הרבה מעבר לכדורסל. בנוסף, חשוב לנו לומר שהכל נעשה באוירה חמימה ומקבלת כמו שאומר הילד " בBc מקבלים אותי כמו שאני " מה שמאפשר לו לצמוח ולפרוח.

יונית אמא של עילי לוי

שלום לירן.המסגרת של BC שינתה את רן מהקצה לקצה. לפני שנתיים כשהצטרפנו למסגרת, הוא היה ילד חסר בטחון עצמי ולא היה עצמאי בכלל. היום בעקבות הליווי והתמיכה של התוכנית השינוי אצלו מדהים! הבטחון העצמי שלו עלה פלאים והוא מתנהל עצמאית. השינוי בא לידי ביטוי לא רק על מגרש הכדורסל, אלא בעיקר בחיים עצמם- עם החברים, בבית ובבית הספר. הוא הפך להיות ממש בורג חברתי מרכזי- דבר שלא יכולנו לדמיין לפני שנתיים.
בקיצור- באנו בגלל הכדורסל, נשארנו בגלל הכלים לחיים.

ירון אבא של רן ג'ריזה

השנה השניה ששגב לוקח חלק בפעילויות של BC. מעבר לשיפור המצופה ביכולת האישית שלו ולמידת טכניקות חדשות בכדורסל, התרומה של BC התבטאה בשני אופנים נוספים: קודם כל שגב הפך למנהיג שמנווט את הקבוצה שלו על המגרש ותומך בה מהספסל, שחקן ש"חי" את המשחק. תרומה נוספת היא העמקת ההבנה שלו במשחק, חשיבות הפעולות שנעשות כאשר הכדור לא נמצא בידים שלו.

מוטי אבא של שגב סמרה

איתי אוינגרזון

איתי מתאמן בBC כבר מספר שנים..מחנות, מרכזי אימון, אקסלרייט ישראל ועכשיו אקסלריט Adv.מכל שלב איתי שאב המון.איתי פרח וצמח בBC, הוא שיפר את הבטחון העצמי על המגרש, את המנהיגות על המגרש, הוא התחזק מבחינה מנטאלית, בשליטה בכדור וכמובן בקליעה. היום איתי שחקן מוביל בנערים ב בהפועל תל אביב ומשמש כקפטן הקבוצה ונמצא בעמדת הקלעי. הרבה מאוד בזכות המעטפת והידע שאיתי רחש במשך השנים בBC ,הנחישות והכיוון למטרה , הם אלה שהביאו את איתי למה שהוא היום.

יעל אמא של איתי אונגרזון

ניצן מתאמן במסגרת BC מזה כ3 שנים.
השיפור בביצועים, שליטה בכדור, חדירה לסל, קליעה ניכר ותביעת האצבע של BC נראית וברורה.
הדבר המרכזי שניצן מקבל הוא האמונה בעצמו וההבנה שאם יאמין בעצמו, יתמיד ויתאמן – שום דבר לא יעמוד בדרכו! תובנה זו עוזרת לו באימונים, במגרש וגם (ולא פחות חשוב) בבית הספר, עם חברים ועם המשפחה.

יוסי אבא של ניצן יצחקוב

אייל וייס

אייל, בני בן ה 14.5 החל את המסלול לפני כשנה ועשה שיפור משמעותי הן מקצועית והן מנטלית. אייל משקיף על המשחק בצורה אחרת ובוגרת יותר ויודע להבליט את יכולותיו וכישוריו ולהתמודד עם החסרונות שלו בדרך בוגרת ומקצועית הרבה יותר מבעבר. אין ספק שהתהליך ביגר אותו מאוד ונתן לו דרייב למשחק הכדורסל.

אלון אבא של אייל וייס

עומרי הגיע לפני שנתיים ל-BC.
לכל הדעות הוא לא אותו שחקן שהיה אבל מעבר לשיפור המקצועי על המגרש, עומרי קיבל כלים נכונים לחיים, שאני קוראת להם מתנות:
עומרי למד על התמדה ונחישות, עבר סדנאות שלימדו אותו כיצד לנשום נכון, לנהל סדר יום, כיצד לאכול בריא יותר ולסדר את הצלחת, מה המשמעות של יוגה ואורך חיים בריא.
עומרי עבר אימונים מנטלים, כאלו שחיזקו את הבטחון העצמי שלו,
ההתייחסות שקיבל מלירן ומשאר המאמנים היא בבחינת יחס לילד אהוב וחשוב.                                           אני מנחת הורים במקצועי,
ויכולה להעיד שהילד שלי קיבל כלים כיצד להיות ילד עצמאי, אחראי ועם תחושת ערך טובה.
אני מאוד מעריכה את העשייה וממליצה לכל הורה שרוצה שהילד שלו יתמקצע, לחבר אותו עם החבר'ה הטובים האלו. אנחנו זכינו.🙏

חופית אמא של עומרי

272921070_4918819044832676_3734048403724181701_n

מספר מילים על התהליך של שירה ב BC :
שירה משחקת בליגה בשתי מסגרות: נערות ב ונערות א.
בקיץ האחרון ביקשה שירה להשתתף במחנה אימון בכדורסל, במטרה להשתפר ועל מנת לשמור על כושר משחק.
לאחר חיפוש אחר מחנה שיתאים לשירה,
שמענו על BC וכך הגיעה שירה למחנה של שבוע בתחילת הקיץ בו היא מאוד מאוד נהנתה וביקשה להירשם לעוד מחנה בהמשך של אותו קיץ ולתוכנית שנתית בשם אקסלרייט. כמובן ששירה מאוד מרוצה במסגרות BC השונות .
הסיבות לכך הן :
צוות אימון סופר מקצועי שנותן לכל ילד הרגשה כאילו הוא יחיד באימון.
באימונים בקבוצות בהן היא משחקת הדגש הוא על משחק קבוצתי ו BC מתמקדים בעיקר ביכולת אישית וכך היא משתפרת במקומות עליהם פחות שמים דגש בקבוצות.
ב BC המאמנים מאתגרים את שירה להגיע ליכולות מקצועיות שלא היו לה ומוכיחים לה שהיא מסוגלת להשיג.
האימונים דורשים מהילדים משמעת עצמית גבוהה, בגרות ואחריות.
בנוסף, מלווים את שירה גם בקבוצות בהן היא משחקת –
לירן דואג להתקשר על מנת לבדוק איך הולך לשירה ומציע את הסיוע של ב BC בכל דבר.

מודים מאוד ללירן ולצוות BC.
גל ויובל ההורים של שירה

 

272689540_4904541149593799_1445586209181144450_n

אופיר הצטרף בקיץ האחרון למחנה האימונים של BC , ומאז התחיל להתאמן באקסלרייט,
מיד עם סיום המחנה אימונים ניכר היה שאופיר קיבל הרבה כלים יישומיים ומנטליים, הוא למד לנהל את עצמו במגרש, השתפר בסגנון המשחק שלו ובטכניקות חדשות גם ברמה האישית , החברתית והלימודית.
אופיר מגיע לאימונים מלא במוטיבציה, בנחישות ומכוון מטרה.
הביטחון העצמי שלו על המגרש עלה כמו גם השליטה בכדור ובקליעה.
צוות המאמנים ולירן בראשם נותנים מעטפת ייחודית ואישית, ידע בהבנת המשחק בכלל התפקידים.
אנו מגיעים מירושלים ומעבר לערך מוסף שאופיר מקבל באימונים, בשבילנו זה זמן איכות ובילוי בתל אביב.

סיסי אמא של אופיר

המדריך "להיות השחקן הכי מקצועי שאתה יכול!"

לקבלת החוברת הזינו כתובת מייל

choose to be your best