שחקנים מצליחים
במגרש החיים

מחנות הקיץ של BC

2024

בקיץ הקרוב נקיים שני מחנות ׳יצירת יתרון׳ בישראל. הראשון מחנה שאותו יוביל Marcus Hodges, השני מחנה שאותו יובילו מאמני נבחרות ישראל בניהולו של איתי ירושלמי – מאמן נבחרות ישראל U14 וU15.

מחנה יצירת יתרון: מחנה ייחודי טרנספורמטיבי, המחנה מעביר את השחקנים תהליך התפתחותי משמעותי, המחנה אורך 5 ימים ומתקיים בכפר הנוער המקסים בבן שמן (האוכל יהיה כשר)

הילדים שלנו מחפשים את הדרכים לגדול גם לא מול עינינו, הם יודעים שנכון להם להשתפר, הם רוצים להיות טובים יותר.
חופשת הקיץ היא הזמן המדויק עבורם לזוז אל עבר המטרות שלהם, לבחון את הגבולות שלהם ולפרוץ דרך.

באחת עשרה השנים האחרונות, BC מקיימים מחנות אימון בארץ ובעולם אליהם מגיעים אנשי המקצוע הטובים ביותר בעולם בתחום המנטאלי, הגופני והמקצועי. אנחנו מאמינים שקיים קשר ישיר בין המשחק במגרש הכדורסל לבין המשחק במגרש החיים, לכן אנו שמים דגש על החיבור בין עולם התפתחות האישית והכדורסל. הדרך בה ילד תופס את עצמו, ההרגלים שהוא מפתח והאמונות שלו, הם אלה שישפיעו על הביצועים שלו ועל התוצאות שישיג בהווה ובעתיד.

מחנות הקיץ שלנו עטופים באוירה, רמה מקצועית ותנאי אימון הטובים ביותר שקיימים, אנו לא חוסכים בשום אמצעי ומגייסים את כל המשאבים והיכולות שלנו כדי להפוך את הקיץ הקרוב למשמעותי באמת עבור השחקנים הצעירים.

וזה מה שהופך את מחנות הקיץ של BC לחוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת.

מחנות הקיץ של BC

יצירת יתרון

5 ימים של מסע התפתחות דרך כדורסל

כדי להצליח ליצור יתרון על המגרש, שחקן יצטרך יותר מטכניקה.

מהות המחנות:
מחנה יצירת יתרון הוא מחנה טרנספורמטיבי הלוקח את השחקנים למסע התפתחות שיעזור להם לגבש זהות חדשה של בני אדם, בטוחים יותר, חזקים יותר, מנהיגים יותר. תכני המחנה יספקו לכל שחקן ארגז כלים שישמשו אותו על ומחוץ למגרש.
לאורך כל ימי המחנה, השחקנים לומדים להגדיר מחדש את מהות ההצלחה. יחד עם הכשרון איתו מגיע כל שחקן, נתמקד בבנייה של יסודות לגישה מנצחת המשלבת להט, התמדה ונחישות ומובילה שחקנים לביצועי שיא והישגים יוצאי דופן.
ביסוס גישה מנצחת תוביל כל אחד מהשחקנים להתנהלות מוצלחת גם במגרש של החיים עצמם.
על המגרש, השחקנים יפתחו ויחזקו טכניקות ליצירת יתרון של שחקן ההתקפה מול שחקן הגנה, המיקוד יהיה גם בכלים טכניים התקפיים וגם בטקטיקה אישית.

מאמנים ראשיים במחנות:
מחנה יולי 1-5/7/24 : מרקוס הודג׳ס, מאמן אמריקאי הנחשב לאחד מהמאמנים המובילים בעולם לשיפור מיומנות וכישורי משחק. מרקוס מאמן אתלטים בכל הרמות על בסיס יומיומי, כמו כן מאמן שחקני NBA ושחקנים מכל העולם שמגיעים למתקן בצפון קרוליינה.

מחנה אוגוסט 28/7/24-1/8/24 : איתי ירושלמי – מאמן נבחרות ישראל U14 U15, איתי נחשב למומחה ישראלי ברמה הגבוהה ביותר באימון במחלקות נוער ומגיע עם ניסיון רב באימון שחקני הנוער הטובים ביותר בישראל בנבחרות השונות.

למי זה מתאים?
שחקן או שחקנית פעילים במועדון מסיימי כיתות ו׳-י׳.

היכן זה מתקיים?
המחנות שלנו יתקיימו בכפר הנוער בבן שמן. האימונים יתקיימו באולם ספורט ברמה גבוהה, בכפר תנאי לינה מאוד נוחים, בריכה, חדר כושר, חדרי סטודיו וחדר אוכל צמוד. בכפר יש סידורי אבטחה 24 שעות ביממה.

איך נראה יום אימון?

יום אימון במחנות הלינה של BC מורכב מ3 בלוקים של אימון. אימון בוקר, צהריים וערב.
בכל בלוק הילדים עוברים שיעורים משמעותיים על ומחוץ למגרש בשלושת המרכיבים של המשחק – מנטאלי, גופני ומקצועי.
המחנה מתחיל כל בוקר בשעה 7:30 – כשאנחנו קמים חזק ומשם אנחנו רק מגבירים את הקצב.
ארוחת בוקר, בלוק אימונים ראשון
ארוחת צהריים, מנוחה קצרה, בלוק אימון שני
ארוחת ערב, מנוחה קצרה, בלוק אימונים שלישי
מנוחה, קלירינג יומי, ארוחת לילה וכיבוי אורות.

כמות משתתפים:
60 שחקנים.

מתי המחנות מתקיימים?
1-5 ליולי 2024.

28 ליולי – 1 לאוגוסט 2024 (ימים ראשון-חמישי) – מסיימי כיתות ו׳-ט׳.

שחקן מקצוען צריך להשקיע, על המגרש ומחוצה לו.
הילדים שלנו רוצים היום להיות טובים יותר מאתמול,
זאת המטרה שלהם והמחנה הזה יוביל אותם לשם

תרומה ללא כדור ומשחק מהיר

מהות המחנה:
הכדור לא תמיד נמצא בידיים שלנו, אבל זה לא אומר שאי אפשר להרוויח עוד נקודות.
מחנה ״תרומה ללא כדור ומשחק מהיר״ הופך את השחקנים שלנו למגוונים יותר ומלמד אותם להשפיע ואפילו להיות דומיננטיים גם בלי כדור.
המחנה נוצר מתוך הבנה ש90% מהשחקנים על המגרש משחקים כשהכדור לא בידיים שלהם ועם זאת, סדר פעולות במשחק מהיר ויכולת קבלת החלטות יכול לגרום גם להם להשתלב במשחק ואף להרוויח עוד פעולות משמעותיות ועוד נקודות.
דומיננטיות והובלה היא לא עניין טכני, חשוב שכל שחקן יבין את המשחק בצורה טובה יותר וילמד לזהות הזדמנויות, לנצל אותן ובכך להשתלב ולהשפיע על המשחק של הקבוצה בפשטות, מבלי לכפות את עצמו אלא מתוך זרימה והבנה של המשחק.

למי זה מתאים?
שחקן או שחקנית פעילים במועדון מסיימי כיתות ו׳ ומעלה
היכן זה מתקיים?
מבואות ים, מכמורת
איך נראה יום אימון?
ימי האימון משולבים באימונים על המגרש ומחוצה לו. בין האימונים על המגרש יתקיימו הרצאות מעשירות על כישורי חיים מרכזיים שכל שחקן חייב לאמץ כמו אנרגיה, הרגלים והצלחה. בין האימונים נהנה מארוחות מלאות לכל אורך היום.
כמות משתתפים:
40-60 שחקניות ושחקנים
מתי המחנה מתקיים?
21-23 ליולי (ימים חמישי -שבת)

מחנה קליעה מתקדם

מהות המחנה:
לא משנה כמה פעמים תזרוק את הכדור לכיוון הסל, אם אתה לא עושה את זה נכון, הכדור לא יחליק לטבעת. וזה מה שאנחנו הולכים לעשות במחנה קליעה.
באולם מאובזר בטכנולוגיה המתקדמת בעולם הכוללת מכונות להחזרת כדורים ומערכות מתקדמות לניתוח הביצועים, נאמן את השחקנים לקלוע נכון באמצעות קבלת אינדיקציות על מעוף הכדור, הקשת, הזווית, הקצב ועוד.​
מחנה הקליעה לא מעודד רק לתוצאה אלא מתמקד בדרך שתוביל לתוצאות על המגרש. הטכנולוגיה המתקדמת עוזרת לנו למדוד את איכות הקליעה ולבצע תיקונים בדיוק וביעילות.
כל שחקן עובר דיאגנוסטיקה אישית ויוצא עם תכנית עבודה מסודרת לימי המחנה.
לאורך שלושת ימי המחנה כל שחקן ושחקנית מגיעים לכ-2500 חזרות.

למי זה מתאים?
שחקן או שחקנית פעילים במועדון מסיימי כיתות ו׳ ומעלה
היכן זה מתקיים?
מבואות ים, מכמורת
איך נראה יום אימון?
ימי האימון משולבים באימונים על המגרש ומחוצה לו. בין האימונים על המגרש יתקיימו הרצאות מעשירות על כישורי חיים מרכזיים שכל שחקן חייב לאמץ כמו אנרגיה, הרגלים והצלחה. בין האימונים נהנה מארוחות מלאות לכל אורך היום.
כמות משתתפים:
40-60 שחקניות ושחקנים
מתי המחנה מתקיים?
28-31 ליולי (ימים חמישי -שבת) 11-13 לאוגוסט (ימים חמישי -שבת)
הורים מספרים

בכל שנה, BC מוציאה מאות שחקנים למחנות אימונים בארץ ובעולם וזו תמיד חוויה בלתי נשכחת

ינגה שליו

לירן וכל צוות BC מבקשת להודות לכם על התכנון והארגון יוצאי הדופן, על קבלת הפנים, על השיתופים השוטפים בתמונות וסרטונים ובעיקר על החוויה המעצימה שהיתה שזורה בהשקפת עולם מקצועית וערכים. ניכר כי איתמר עבר תהליך אישי וקבוצתי חוויתי ומקצועי מאד. בחמישה ימים הצלחתם להטמיע שפה ותרבות קבוצתית ואישית של מצויינות, התמדה, נחישות, הצבת מטרות ויעדים, מדדי הצלחה ועוד. תודה גדולה, תמשיכו להוביל את החזון שלכם 🙏🏻

צחי יצחק אליעזר

לא יודע מאיפה להתחיל רק יודע עבור הילד שלי זה היה עוצמתי מקצועי ..מאתגר .. ונותן פתח לשאיפות החיים של ילד שכל עולמו זה כדורסל ..חוויה שנותנת לילד כלים אחרים. . צוות מדהים ואיכותי יודע בדיוק מה הוא עושה..מאמנים ברמות על..ולילדים זה מה שהיו צריכים.. לא לפחד לשלוח אותם כי מסע כזה לא חוזר.. תודה ענקית ללירן ולכל הצוות..

פדי מרגי

זה מעבר למחנה זו חונכות אישית. חיכיתי שהאדרנלין ירד לומר לך לירן, כמה אני מעריך אותך. לא רק בגלל הכדורסל, בינינו, זה פחות חשוב , אלא בזכות השליחות, הטוב, האהבה, החינוך, הניצוץ בעניים. והדוגמה שאתה עבור הנערים הרכים האלה. גם אני כמוך פגשתי מאות מקצוענים אבל ספורים הם שחקני נשמה, טוטאלים כמוך. זו דוגמה. שום סיסמה שפוגשת אותך נשמעת כמו קלישאה. אתה באמת מהמצוינים האלה עם הלב הענק. שמחתי להרגיש שהבן שלי הכיר מודל כמוך. הכי שמחתי והכי ממליץ על החוויה. תודה . פשוט כך, תודה על הכל!

מתודולוגיית האימון של BC

כל המחנות שלנו מבוססים על גישת השחקן השלם

הגישה נבנתה על בסיס ניסיון אימון של עשרות שנים ובשיתוף אנשי מקצוע ומאמני כדורסל בכירים. הגישה נשענת על 3 יסודות הנותנים מענה של 360 לכל שחקן:

חיזוק היכולת המנטלית

לחץ, חרדה, עומס נפשי ובלבול הם יריביו של כל ספורטאי והם הראשונים להופיע דווקא כשנדרש מהשחקן להיות במיטבו ולהביא תוצאות. פיתוח היכולת המנטלית מחזקת אצל השחקנים מיומנויות חשובות כמו ריכוז וחשיבה חיובית. במסגרת האימון, הם מקבלים כלים העוזרים להם להתמודד עם תסכולים, חוסר הצלחה או אכזבות ולחוות תחושת מסוגלות והצלחה.

חיזוק היכולת הגופנית

שחקן טוב צריך לדעת איך לאתגר את הגוף בצורה נכונה כך שיוכל לשפר את יכולותיו הפיזיות ולחוות קפיצות משמעותיות לאורך זמן. כדי לחזק את היכולות הגופניות אצל שחקנים אנו מלמדים אותם על תזונה, שינה, פעילות ספורטיבית מתאימה ועל התמדה שהיא המרכיב החשוב ביותר.

שיפור האסטרטגיה

כמו בחיים, כל משחק כולל בתוכו בעיות הדורשות פתרון. במסגרת האימונים השחקנים למדים לבחור תגובות מתאימות בכל בעיה שעולה. כדי לעשות את זה בצורה הטובה ביותר עליהם להבין את המשחק ומטרותיו ולדעת כיצד להתנהג על המגרש כיחידים וכקבוצה.

אודות לירן בראל

מנכ"ל ומייסד BC-BASKETBALL COACHING

הי שמי לירן,
מאמן כדורסל, מאמן אישי ובעל ניסיון של מעל 20 שנים בעבודה עם נוער על מגרש הכדורסל ומחוצה לו.
בהכשרתי אני בוגר הקורס לפסיכולוגיית ספורט של המרכז לפסיכולוגיית ספורט ומאמן נבחרת הקדטיות בקיץ 2015.
משנת 2000 אני מקדיש את עצמי לספורטאים וספורטאיות שרוצים להפוך להיות טובים יותר. עברתי עשרות הכשרות, אימנתי עשרות אלפי שעות, חינכתי אלפי ילדים, ואני מאמין בלמידה והתפתחות כערך מוביל בחיים.

לפני למעלה מעשור הקמתי את BC במטרה לחנך ילדים, ילדות ונוער דרך הספורט שגדלתי עליו – הכדורסל.
עם השנים BC הפכה בית לשחקנים ואנשי מקצוע יוצאי דופן. משנה לשנה מרגש אותי לראות את הילדים והילדות שוברים תקרות זכוכית ולא רק בכדורסל, אלא גם בלימודים, במערכות היחסים שלהם, בתפיסה שלהם את עצמם ותחושת הבטחון.

אחרי שנים של ניסיון ואהבה לאנשים אני מבין שאחד המפתחות המרכזיים להצלחה שלנו הוא שאצלנו הילד/ה במרכז,
וכשנותנים לילד את הכלים ואת הסביבה הנכונה, הוא יכול להיות מי שהוא רוצה ומה שהוא רוצה.
לסביבה, לערכים, לכלים ולהרגלים יש השפעה דרמטית כאשר הם ניתנים בגילאים הנכונים, ע"י האנשים הנכונים.

לאורך שנים בניתי שיטה ודרך התנהלות דרכה אנחנו יודעים היום לזהות את הצרכים של הילדים בדרך להגשמת החלום האישי שלהם.
בעזרת כלים מעולם ההתפתחות האישית אנחנו עוזרים להם לפרק אותם למטרות, ומלווים אותם יד ביד לעבר השגת המטרות הללו.
כך, אנחנו מייצרים דור של מנהיגים.

הי שמי לירן,
מאמן כדורסל, מאמן אישי ובעל ניסיון של מעל 20 שנים בעבודה עם נוער על מגרש הכדורסל ומחוצה לו.
בהכשרתי אני בוגר הקורס לפסיכולוגיית ספורט של המרכז לפסיכולוגיית ספורט ומאמן נבחרת הקדטיות בקיץ 2015.
משנת 2000 אני מקדיש את עצמי לספורטאים וספורטאיות שרוצים להפוך להיות טובים יותר. עברתי עשרות הכשרות, אימנתי עשרות אלפי שעות, חינכתי אלפי ילדים, ואני מאמין בלמידה והתפתחות כערך מוביל בחיים.

לפני למעלה מעשור הקמתי את BC במטרה לחנך ילדים, ילדות ונוער דרך הספורט שגדלתי עליו – הכדורסל.
עם השנים BC הפכה בית לשחקנים ואנשי מקצוע יוצאי דופן. משנה לשנה מרגש אותי לראות את הילדים והילדות שוברים תקרות זכוכית ולא רק בכדורסל, אלא גם בלימודים, במערכות היחסים שלהם, בתפיסה שלהם את עצמם ותחושת הבטחון.

אחרי שנים של ניסיון ואהבה לאנשים אני מבין שאחד המפתחות המרכזיים להצלחה שלנו הוא שאצלנו הילד/ה במרכז,
וכשנותנים לילד את הכלים ואת הסביבה הנכונה, הוא יכול להיות מי שהוא רוצה ומה שהוא רוצה.
לסביבה, לערכים, לכלים ולהרגלים יש השפעה דרמטית כאשר הם ניתנים בגילאים הנכונים, ע"י האנשים הנכונים.

לאורך שנים בניתי שיטה ודרך התנהלות דרכה אנחנו יודעים היום לזהות את הצרכים של הילדים בדרך להגשמת החלום האישי שלהם.
בעזרת כלים מעולם ההתפתחות האישית אנחנו עוזרים להם לפרק אותם למטרות, ומלווים אותם יד ביד לעבר השגת המטרות הללו.
כך, אנחנו מייצרים דור של מנהיגים.

שאלות נפוצות

1.ביטול ההשתתפות במחנה תתאפשר בכל עת, באמצעות מתן הודעה בכתב להנהלת התוכנית, שתימסר לפחות 14 ימי עסקים לפני המחנה המתוכנן. ההודעה תימסר בדואר אלקטרוני. יש לוודא עם נציגי ההנהלה את קבלתה של הודעה הביטול. למען הסר ספק, יובהר כי לא ייעשו ביטולים בטלפון או באמצעות מאמן איש צוות.

2.עם ביטול ההשתתפות כמתואר לעיל, יופסק החיוב בגין עלות ההשתתפות/יבוטלו הצ'קים/יושב להורה הסכום ששילם (לפי העניין), בניכוי (א) במקרה של מחנה בארץ סך של 250 ₪; או (ב) במקרה של מחנה בחו"ל- סך של 750 דולר ($) דמי טיפול והתחייבות לחדרי מלון וטיסות.

3.תנאי הביטול שבטופס תשלום זה נעשו בהתאם להוראות כל דין (לרבות תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010); יחד עם זאת, ולמען הסר ספק, יובהר כי הם כפופים להוראות הדין, ובמקרה של סתירה בין השניים – תגברנה הוראות הדין.

4.במקרה של קבלת אימונים נוספים כהטבה וללא עלות בעת ההרשמה או לחילופין לאורך תקופת ההכנה למחנה, יחושבו האימונים כזמן בו קיבל הלקוח שירות, והזיכוי/ההשלמה יתבצעו ללא פרק זמן זה.

אנחנו נותנים אימוני היכרות החל מחודש פברואר אחת לחודש.

כלומר – שווה להירשם מוקדם.

מי שנרשם בפברואר יהנה מאימוני היכרות בשווי 249 שח בפברואר, מרץ, אפריל, מאי..

בחודש יוני תסתיים ההרשמה.

המחנה מתאים לשחקנים פעילים המתאמנים באופן קבוע במסגרת קבוצה הרשומה באיגוד הכדורסל.

אנחנו מעניקים לכם אחריות מלאה.

אם ילדיכם השתתפו לאורך כל ימי האימון בסופו הרגישו שלא הפיקו ערך, כספכם יוחזר באופן מלא ללא שאלות ובירוקרטיות.

 

אנו עושים את מירב המאמצים לשמור על הרמה הגבוהה ביותר מבחינת איכות ושירות.

אחרי נסיון של מעל לעשור בתחום האימון, אנו בטוחים שהחוויה של ילדיכם וגם שלכם ההורים

תהיה משמעותית ביותר ותהדהד במשך שנים. חשוב לנו שתדעו שאנחנו כאן עבור ילדכם ואם מכל סיבה לאורך ימי המחנה תרגישו שילדכם חווה אכזבה, משבר, אתגר גדול מידי, אנא צרו איתנו קשר מיידית כדי שנדע לתת לו את המענה הדרוש לו, ולכם את השקט הנפשי.

בהחלט. כמו בכל שנה, גם בקיץ הקרוב אנו נערכים למחנות בחו״ל ובהתאם ובכפוף למצב. מחנה סרביה- מיועד לשחקנים ושחקניות מכיתה ח ומעלה שמעוניינים להשקיע את כל חודש יולי להתפתחות מקצועית ואישית וליהנות משילוב של מחנות אימון בארץ ובחו"ל. הפרויקט כולל 5 שבועות של אימונים ומחנות ויסתיים בשבוע אימונים בסרביה במתקן מדהים. מחנה ארה״ב-

קונספט שהוא התגשמות של חלום לכל ילד או ילדה שמשחקים כדורסל.המחנות בארה"ב לא מותאמים לתיירים אבל המחנה שלנו הוא מחנה חווייתי שמותאם בדיוק למשלחת שאנחנו מוציאים. המחנה שלנו משלב בין 4 מרכיבים החשובים ביותר – כדורסל, תרבות ספורט, תיירות, ותנאים ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים נוספים על מחנות חו״ל יש להשאיר פרטים כאן בטופס ונשמח לתת את כל המידע.

מיטל טרבלסי

היי חברים
זאת הפעם השנייה שאלעד הבן שלי, משתתף במחנה הלינה בשדות ים ולמרות שגם הפעם הראשונה הייתה מעולה ואלעד יצא עם תובנות ולמידה מרובה, השנה התעלתם על עצמכם, כמו שאני מבינה, כי הפעם אלעד חזר זורח כולו, למרות שהיה מותש, אמר שהוא למד מלאאא, סיפר על לוח הזמנים הגדוש והמעניין, על ההרצאות המועילות ועל נמרוד המדהים שהוא לא הפסיק ללמוד ממנו כל יום עוד ועוד דברים.
איזה כיףףףף.
הבוקר המיטה שלו הייתה מסודרת, מתי זה קרה לכם שנכנסתם לחדר של הילד והמיטה הייתה מסודרת???
הוא התעורר מוקדם בבוקר והתחיל את הבוקר חזק, כמו שאתם קוראים לזה, מיד אח״כ המשיך למגרש לאימון לפי תכנון מראש שהוא בנה לעצמו. אחרי ארוחת הבוקר, התיישב לארגן לעצמו את השבוע הבא מבחינת לוח הזמנים.
הכי נחמד היה לשמוע שיש שעה אחת שמוקדשת למשימות שאני , אמא שלו, אטיל עליו, איך זכיתי והרווחתי ככה?!
אחרי שנה וחצי ב BC, אני יכולה לומר שההתקדמות של אלעד היא מטאורית וממוקדת, לראות אותו עומד בביטחון עצמי מול כל ההורים והילדים בסיום המחנה ומסביר למה הכוונה במילה הצלחות ומה הייתה ההצלחה האישית שלו במחנה, היה שווה הכל.
אני בטוחה שגם השנה הבאה תביא אותו למקומות חדשים ולביטחון גדול יותר ולהצלחות אישיות וקבוצתיות נפלאות.
אחד הדברים היפים שקורים ב BC זה שהם כל הזמן שואפים להשתפר ומשתפרים ומתקנים, בדיוק כמו שהם דורשים מהילדים שלנו.
שתהיה שבת נפלאה ושנה מדהימה של כדורסל טוב ולמידה והשתפרות בלתי פוסקים

אתי גבאי

לעידו החוויה היתה משמעותית ועוצמתית, בעזרתכם הוא למד שאפשר לעבור כל מכשול גם כשהאתגר גדול.
מעבר לכך, בעיקר הוא חזר עם חוויה עוצמתית אישית ומנטאלית.
המדריכים ואתה לירן, מובילים אותם להיות אנשים מדהימים וזה המון.
עברנו אתכם שנה שלמה ועכשיו את המחנה
ועידו כבר הודיע שהוא ממשיך איתכם, אז זה אומר המון.
אתם מלאים ידע, והיחס חם , העבודה שלכם מצויינת. תודה על הכל❤👌

יעל שלום מימוני

וואווו איך מתחילים...שנה ראשונה במחנה לינה. מעבר לכל הציפיות!
מעבר לכדור סל אימונים עם טובי המאמנים. לירן, המדריכים איזו איכות ורמה מאוד גבוהה של אינטלגנציה ריגשית.
אמיר ספג המון מההרצאות ,למידה רבה. התנהגותית התבגר ובוחר על מה לשים דגש. והעלה לו את הביטחון העצמי.
תודה תודה שבחרתם בנו😀❤
כיף שנחשפנו ל BC .
עלו התרחבו והצליחו!

לפרטים נוספים והרשמה
 
 

אנחנו מביטים בילדינו ורואים בעיניהם את הכמיהה לשגרה מאוזנת, את הגעגוע לחופש תנועה ואת הצורך שלהם במרחב בטוח שיאפשר להם להיות ולגדול.

מחנה קיץ הוא הזדמנות מצוינת עבורם, לעשות משהו משמעותי עבור עצמם, להחזיר את החַיּוּת ולממש את התשוקה שלהם לכדור הכתום.

כהורים, אנחנו רוצים לתת להם דרייב, לעודד את המוטיבציה שלהם להתנסות בגבהים חדשים, לחוות עצמאות מלאה מחוץ לשגרה הביתית היומיומית, להפגיש אותם עם עוד ילדים ונערים שחקנים כמותם, ללמוד עוד על עצמם, להרחיב בהם את תחושת השייכות ולשחרר אותם ליהנות מסביבה מלאת השראה בה יוכלו להתפתח מקצועית ואישית. 

מחנות הקיץ של BC הם מנוע אדיר עבורם לצמיחה ופריצת גבולות.
לפרטים נוספים, השאירו פרטים כאן: