תכנית אימונים ביתית במיוחד עבורך • 10,000 שחקנים בעולם כבר הצטרפו

האימון הביתי המושלם

לשחקנים ושחקניות כדורסל בבית

#HandleAtHome

מציגים את

תכנית HANDLE AT HOME

אימוני כדורסל

DJ Sackmann מאמן יכולת אישית של שחקני NBA ו-WNBA בתוכנית הביתית שלו. תכנית מאתגרת לשיפור השליטה בכדור המיועדת לשחקנים בכל הרמות. כל אימון הוא אימון מתוזמן המאפשר לך להתמודד מול DJ Sackmann. מטרת תוכנית היא לספק אימונים תחרותיים לשחקנים בבית.
בהרשמה תפתח בפניך גישה לכל תוכניות האימונים של DJ SACKMANN לשנה שלמה!

שימו לב – הקוד קופון שלכם BC20 לקבלת 25$ הנחה

הופיע ב:

מבוא

"בגלל מצבנו הנוכחי, אין לשחקנים יכולת להתחרות זה בזה. בשגרה – כמו שהכרנו אותה עד כה, שחקנים תמיד הצליחו למצוא זמן לצאת ולהתחרות במצבי משחק שונים – 1*1, 2*2 או 5*5. אני חושש לראות מה קורה לשחקנים אחרי שהם מבלים כמה חודשים בלי להתחרות פיזית נגד אף אחד. לכולם יש גישה כרגע להתחרות דיגיטלית דרך משחקי וידאו או משחקים בטלפון שלהם, אבל זה לא אותו דבר כמו להתחרות פיזית ולהזיע נגד מישהו. זו הסיבה שאני כל כך מתרגש מהתוכנית הזו. לא רק ששחקנים ישפרו את המשחק שלהם בגלל האימונים, אלא תהיה להם הזדמנות להתמודד נגדי מדי יום ולאורך זמן, זה מענה מותאם, ראשון מסוגו, שיספק את התחרותיות לשחקנים ושחקניות בכל העולם שעוברים את התקופה המורכבת הזו"

– DJ Sackmann

מה צפוי לנו באפליקציית האתגרים שלנו

התמודדו מול DJ SACKMANN ובנו את הביטחון שלכם

אימונים

השחקנים לא יקבלו רק את התוכנית הביתית של השליטה בכדור של DJ SACKMANN, אלא תכניות לאורך כל השנה!

מדריך לתזונה

עקוב אחרי מה ש- DJ Sackmann אוכל כדי להישאר על המסלול הנכון!

אל תסתפקו במילה שלנו

DJ SACKMANN עבד עם למעלה מ-10,000 שחקנים

"אני בן 51 מאמן ראשי כבר 18 שנה ולמדתי מלראות את DJ יותר בשבוע אחד ממה שיכולתי לדמיין"

טום קריין

מאמן ראשי של ג'ורג'יה – אחת המכללות הגדולות והמצליחות בארה"ב

"עבדתי לצד די ג'יי על בסיס יומי במשך 2.5 שנים ובכל זאת אני מרגיש כאילו אני לומד ממש עכשיו מהפלטפורמות המקוונות שלו כמו שעשיתי במהלך 2.5 השנים האלה. היכולת שלו לחבר וללמד שחקנים מרחוק מדהימה לצפייה. אני ממשיך ללמוד ממנו על בסיס יומי."

ריד אור

מאמן עוזר – ברוקלין נטס

"די ג'יי הוא ללא ספר אחד המאמנים הבקיאים ביותר בעולם. מאמני נ.ב.א ומאמני מכללות ומאמנים באירופה מקבלים ממנו הרבה מידע על פיתוח שחקנים. וזה אומר מספיק עליו."

ראיין פיק

הורה

שימו לב – הקוד קופון
שלכם BC20 לקבלת 25$ הנחה

מאפייני האפליקציה

DJ SACKMANN

DJ SACKMANN הוא מאמן יכולת אישית של שחקני NBA, משפיען, שמעביר השתלמויות ומחנות כדורסל בכל העולם.

כמה מהשחקנים הטובים בעולם מגיעים אליו במיוחד כדי להתאמן אצלו. DJ מעביר אימוני כדורסל רבי משתתפים, ועוקבים אחריו שחקנים, שחקניות ומאמנים מכל העולם כולל עוקבים רבים מארה"ב, סין, אירופה והמזרח התיכון.

DJ צבר למעלה משני מיליון עוקבים ברחבי המדיה החברתית והוא פופולרי מאוד ברחבי העולם בגלל השפעתו לא רק בכדורסל אלא גם במוטיבציה ובחינוך באמצעות ספורט.

‏DJ הקים את חברת HoopStudy בשנת 2018. והיום החברה מוכרת כאחת המובילות בתחום אימוני הכדורסל המקוונים בעולם. עם עשרות אלפי לקוחות, Hoopstudy מספקת לשחקנים, מאמנים ומאמנים פלטפורמה חינוכית וכלים שיעזרו להם להצליח בתחום הכדורסל.
‏DJ Sackmann הוא גם הבעלים של Dr1Ven Training בסין. Dr1ven היא חברת הכדורסל בגדולה בעולם באימוני יכולת אישית, המאמנת אלפי מאמנים מדי שנה ומארחת אימונים מסיביים בסין. די.ג'יי סאקמן שותף בדרווין בסין עם מאמנים אחרים המוכרים בעולם, מיכה לנקסטר, ג'ורדן לאולי וטיילר רלף.

‏DJ הוא משמש בשנים האחרונות כפרזנטור של חברת ADIDAS וקיים אירועים רבים בחסות החברה.

זו ההזדמנות שלך

150 דולר – כעת 99 דולר לשנה

הצטרף עוד היום ל #HandleAtHome

שימו לב – הקוד קופון שלכם BC20 לקבלת 25$ הנחה

Copyright 2020 DJ Sackmann. All rights reserved.

מלאו את פרטיכם למעבר לתשלום