להפוך למאמן העצמי הטוב ביותר

האתגר הגדול ביותר של שחקנים ושחקניות צעירים הוא לפתח אסטרטגיית אימון שתבדיל אותם מהסובבים אותם. במסגרת BC ONLINE תוכלו למצוא מגוון תכניות אימון מתקדמות שדרכן מקבלים השחקנים והשחקניות אחריות אישית על תהליך הפיתוח שלהם. בכל אחת מהתכניות לומדים המשתתפים שיטה ייחודית ומודל איך להתאמן לבד בצורה אפקטיבית ומדויקת על היכולות האישיות, המנטאליות והגופניות.

החלום הגדול שלך הוא להיות מקצוענ/ית?

מבינ/ה שכדי להצליח עליך להתאמן בצורה שונה מאחרים?

רוצה לקבל ידע מהמומחים הגדולים בעולם?

חשוב לך לנצל את הזמן בצורה מיטבית?

רוצה להיות מדויק/ת יותר באימונים וללמוד איך לתכנן ולתחקר את הביצועים שלך?

רוצה את האתגר הבא?

הכנו עבורכם פתרונות מקצועיים שיתנו את המענה המושלם

 גייסנו את אנשי המקצוע הטובים ביותר וביחד יצרנו מסגרת יומית שתכניס אתכם לתכנית עבודה מובנית ומסודרת בהנחיית מאמנים אמריקאים הכי טובים בעולם ומאמנים ישראלים מובילים שנתמכים במערכות חכמות.

תכניות BC באונליין

ניתוח משחק וסדנא לבניית אסטרטגיה

דרך סדנא בת שמונה מפגשים המשתתפים יכירו את עצמם טוב יותר, יפעלו מתוך בהירות ויחוו תחושת ביטחון גדולה יותר בזמן שההורים יקבלו שיקוף של רמת הביטחון העצמי של ילדיהם.

השתתפות באתגר שלנו ללא עלות

העולם מלא באנשים סופר מוכשרים שלא הגשימו את עצמם. רק השילוב שבין כשרון לגישה שבה אנחנו בוחרים לחיות יוצר הצלחה. BC BC CHALLENGE – יראה לך בדיוק מה מה נדרש כדי להיות השחקן/ית שתמיד חלמת להיות.

basketball game sport player in action isolated on black background

קורס מקצועי-מנטאלי-גופני

בתקופות של שגרה אחד האתגרים הגדולים של שחקנים ושחקניות היא לדעת איך להתאמן לבד ולכן יצרנו תכנית עבודה שלמה במיוחד עבורכם. בקורס מקצועי שבו תוכלו לצפות בתכנים ללא הגבלה, מכל מקום מתי שתרצו – תוכלו למצוא יותר מ60 שעות של אימוני יכולת אישית, אימונים גופניים והרצאות עם מומחים מהתחומים השונים.

תכנית אימון שנתית

מכיוון שאין כיום מסגרת שמלמדת את הילדים איך להתאמן לבד בצורה אפקטיבית ומדויקת, לקחנו את האתגר על עצמנו ובנינו אפליקציה שנתמכת בתהליך חניכה אינטראקטיבי באמצעותם נוכל ללוות שחקנים ושחקניות בשגרה ונסייע להם לקחת אחריות, לתכנן ולהתקדם בכל יום

המדריך "להיות השחקן הכי מקצועי שאתה יכול!"

לקבלת החוברת הזינו כתובת מייל

choose to be your best