בכל בן אדם קיימת היכולת להגשים חלומות
ולכבוש את הפסגות הגבוהות ביותר​

על אקסלרייט ישראל

תכניות הליווי המתקדמות של BC מתאימות לשחקנים ושחקניות שבוחרים לקחת אחריות על תהליך הפיתוח שלהם. אקסלרייט ישראל הינה תכנית שנתית ייחודית הכוללת פעילות במסגרת מחנות ומרכזי אקסלרייט. שחקן בתכנית אקסלרייט ישראל יזכה לליווי שנתי ומעטפת מקצועית איכותית שתוביל אותו לאחריות אישית.

מה בתכנית אקסלרייט?

השתייכות לקבוצה ייחודית וסגורה של שחקנים ושחקניות שתאתגר אותך
אימון חודשי במסגרת ייחודית עם אחד המאמנים האמריקאיים שלנו
מחנות אימון אקסלוסיביים בלעדיים לשחקני התכנית: סוכות, חנוכה, פסח וקיץ.
תכנית עבודה מסודרת אשר מקבלים בוידאו לאחר כל אימון

מאמני האקסלרייט

לירן בראל

מנכ״ל BC

מנכ”ל ומייסד BC. בעל תואר בכלכלה, קאוצ’ר, מאמן אישי ובעל ניסיון של מעל 20 שנים בעבודה עם נוער ונערות. בוגר הקורס לפסיכולוגיית ספורט של המרכז לפסיכולוגיית ספורט ברמה”ש, ומאמן נבחרת הקדטיות בקיץ 2015.

DJ SACKMANN

מאמן ראשי ​​​​​
נחשב כיום למאמן היכולת האישית הטוב בעולם. לאחרונה מונה להיות המנהל הראשי של מחנות אדידס בארה”ב, המחנות האיכותיים והיוקרתיים ביותר באמריקה. DJ עובד עם שחקני NBA ושחקני נוער המסומנים ככוכבים הבאים בליגה.

MARCUS HODGES

מאמן ראשי​​​​​
מאמן אמריקאי הנחשב לאחד מהמאמנים המובילים בעולם לשיפור מיומנות וכישורי משחק. מרקוס מאמן אתלטים בכל הרמות על בסיס יומיומי, כמו כן מאמן שחקני NBA ושחקנים מכל העולם שמגיעים למתקן בצפון קרוליינה.

!CHOOSE TO BE YOUR BEST

פירוש המילה Accelerate בעברית הוא האצה וכשמה כן היא – מטרת התכנית היא להאיץ את תהליך הצמיחה של השחקנים והשחקניות המשתתפים בה בדרך למימוש פוטנציאל. בבסיס התכנית עומדת האמונה שלנו בבני אדם וביכולת שלהם להגשים חלומות ולכבוש את הפסגות הגבוהות ביותר. אנו מאמינים בדרך ובתהליכים ואחרי שקיימנו עשרות מחנות אימון הבנו שבכדי למצות את התהליך עלינו לבנות תכנית עמוקה ומשמעותית יותר וגיבשנו תכנית אימון רב שנתית. אחרי שנים של עבודה עם אלפי שחקנים ושחקניות ברור לנו שרוב הילדים (וגם המבוגרים) מתקשים בעיצוב החלום, בבניית תכנית עבודה מסודרת הכוללת – גיבוש חזון, מטרות ויעדים וזו בדיוק הנקודה שבה התכנית באה לידי ביטוי. דרך תהליך מדויק עם המומחים הגדולים ביותר אנו מעוררים השראה במשתתפים, מראים להם מה נדרש כדי להיות הטובים ביותר שהם יכולים, איך לבנות תכנית עבודה מדויקת, איך להתאמן נכון, חושפים בפניהם כלים מקצועיים ומנטאליים מתקדמים שעוזרים להם לקחת אחריות ומאפשרים להם להתנהל בעתיד בצורה מדויקת באופן עצמאי לחלוטין גם במקומות אחרים בהם חולמים או יחלמו להצליח בגדול.

מטרת תכניות אקסלרייט

הרקע לגיבוש התכנית הינו מתוך תהליכים שעברנו בשנים האחרונות עם שחקנים ושחקניות במסגרות השונות שלנו. אנחנו מאמינים גדולים בעקביות, נחישות ותהליכים ארוכי טווח ומתוך כל אלה גובשו תכניות אקסלרייט השונות. מטרת תכניות אקסלרייט היא ליצור חוויות כדורסל עוצמתיות ולא שיגרתיות. ההתמודדות, העימותים והשיעורים שיעברו על בסיס קבוע לאורך שנה שלמה יעלו בצורה דרמתית את רמת החוסן שלהם והיכולת להתמודד עם אתגרים מקצועיים ומנטאליים מורכבים ובכך יאיצו את תהליך ההתפתחות שלהם. השתתפות בתכנית אקסלרייט תרחיב את אזור הנוחות שלך תאפשר לך לקחת אחריות ולהפוך לטוב/ה ביותר שאת/ה יכול/ה להיות.

המדריך "להיות השחקן הכי מקצועי שאתה יכול!"

לקבלת החוברת הזינו כתובת מייל

choose to be your best