אודות

במציאות היומיומית הילדים

פוגשים את החיים. כמתבגרים, הילדים שלנו עסוקים בגיבוש הזהות העצמית שלהם. דרך חוויות שהם עוברים ומסרים שהם מקבלים, הם אוספים על עצמם אמונות והרבה פעמים גם ספקות ופחדים המנהלים אותם. הילדים שואפים להיות מיוחדים אבל מבלים את רוב זמנם ביישור קו עם קבוצת השווים שלהם, עסוקים במה יחשבו עליהם אם יפסידו ובפחד ממה שעתיד לקרות אם יעשו טעות. תוך שהם מנסים להתחמק מהבושה, הם הופכים להיות יצורים מלאי ביקורת והאשמות, הופכים לפאסיבים יותר, תלויים בסביבה, חוששים לצאת מהסביבה הבטוחה, חיים באוטומט.

אצלנו ב-BC מאמינים

שהשיעורים האפקטיביים בחייהם של ילדנו כמו גם בשלנו, מתרחשים דרך התנסויות וחוויות חדשות, ולא דרך שיעורים בכיתה, דיבורים או מצגת מרשימה. ברגעים בהם הילדים נותנים מקום לסקרנות, מסתכנים ומגיעים למרחבים לא מוכרים, הם וגם אנחנו, מתקרבים לעצמנו ופתאום ניתן לזהות בבירור את הגבולות והיכולות.

כהורים אנחנו רוצים להעניק לילדים ולילדות כלים

משמעותיים דרכם יוכלו לגבש את הזהות האישית שלהם. אנחנו רוצים שיאהבו ויאמינו בעצמם ויתחילו לחיות כבר היום כמו הספורטאים והאנשים שהם חולמים להיות. כדי להשתפר, הם חייבים להשתנות ושינוי הוא משימה מורכבת. כשהכדור הכתום נמצא בידיים של שחקני ושחקניות כדורסל, הם יהיו מוכנים ללכת עם עצמם עד הסוף, להסתכן, להעז ולפרוץ גבולות, וכאן ב- BC זוהי משימת חיינו – ליצור עולם טוב יותר עם בני אדם אופטימיים, מצליחנים, מלאי מוטיבציה ואהבה.

אנחנו מזמינים את ילדכם לעבור איתנו מסלול התפתחות מקצועי-גופני-רגשי-מנטאלי ייחודי, דרכו הם:

יתרגלו גישה שתוביל אותם להצלחה על המגרש ומחוצה לו. ילמדו איך להוביל ולהנהיג. יפתחו משמעת עצמית גבוהה. יפעלו אל מול תוצאות מתוך אחריות ובגרות. ידעו איך לתכנן את הזמן, איך להוציא לפועל ולתחקר ביצועים. יכירו את הגוף שלהם טוב יותר וידעו איך לחזק ולתחזק אותו. יקחו אחריות אישית על תזונה נכונה. יצברו אינספור חוויות ושיעורים חשובים שילוו אותם כל החיים. יצרו לעצמם מערכות יחסים עמוקות ומשמעותיות לחיים.

כאן אצלנו ב- BC, הילדים מבינים מה נדרש כדי להפוך לגרסה הטובה ביותר שלהם.

נעים להכיר, שמי לירן בראל,

מייסד ומנכ"ל BC - Basketball Coaching

הסיפור של BC הוא סיפור על שינוי והגשמה. כמאמן כדורסל צעיר בדרך לקריירה מבטיחה ומוצלחת, רציתי יותר. יותר עבור השחקנים והשחקניות ויותר עבור עצמי. מהר מאד הבנתי שכמאמן של קבוצה לא אצליח לתת מענה לכל צרכיהם המנטאליים, הרגשיים והמקצועיים שלהם. מתוך כך יצאתי למסע של חקירה והתפתחות אישית ובשנים האחרונות אני מלווה שחקניות ושחקניות צעירים להגשמת החלום שלהם. אני מאמין בכוחן של חוויות מעצבות ו-BC היא מסגרת חווייתית מעשירה ומפתחת אשר לוקחת את השחקניות והשחקניות הצעירים צעד אחר צעד בדרך אל הצלחה אשר באה לידי ביטוי לא רק במגרש, אלא בעיקר בחיים עצמם.

המדריך "להיות השחקן הכי מקצועי שאתה יכול!"

לקבלת החוברת הזינו כתובת מייל

choose to be your best