החזון שלנו
יוצרים הזדמנויות לילדים ולילדות לחיות בעוצמה, משמעות וביטחון.
מעצימים שחקנים, שחקניות ומאמנים – דרך הכדורסל.

ברוכים הבאים ל-BC!

אנחנו שמים את הפרט במרכז, ודרך מפגש עם מומחים ברמה הבינלאומית ויציאה תמידית מאזור הנוחות אנחנו מלמדים את השחקנים והשחקניות לקחת אחריות על תהליך הפיתוח שלהם.

בתהליך מובנה, מרגש ומשמעותי רוכשים השחקנים והשחקניות סט של כלים והרגלים לא סטנדרטיים שילמדו אותם בדיוק את מה שדרוש כדי להיות המודל הטוב ביותר שהם מסוגלים.

דרך החוויות שיעברו איתנו גוברת תחושת המסוגלת והערך העצמי לכל שחקן ושחקנית.

מאמנים מובילים

לירן בראל

מנהל BC​​​​​

מנכ”ל ומייסד BC. בעל תואר בכלכלה, קאוצ’ר, מאמן אישי ובעל ניסיון של מעל 20 שנים בעבודה עם נוער ונערות. בוגר הקורס לפסיכולוגיית ספורט של המרכז לפסיכולוגיית ספורט ברמה”ש, ומאמן נבחרת הקדטיות בקיץ 2015.

DJ SACKMANN

מאמן ראשי ​​​​​

נחשב כיום למאמן היכולת האישית הטוב בעולם. לאחרונה מונה להיות המנהל הראשי של מחנות אדידס בארה”ב, המחנות האיכותיים והיוקרתיים ביותר באמריקה. DJ עובד עם שחקני NBA ושחקני נוער המסומנים ככוכבים הבאים בליגה.

MARCUS HODGES

מאמן ראשי​​​​​

מאמן אמריקאי הנחשב לאחד מהמאמנים המובילים בעולם לשיפור מיומנות וכישורי משחק. מרקוס מאמן אתלטים בכל הרמות על בסיס יומיומי, כמו כן מאמן שחקני NBA ושחקנים מכל העולם שמגיעים למתקן בצפון קרוליינה.

רוצים לדעת מה הסוד של שיטת האימונים של BC?

פירמידת המנהיגות: איך משתלבים בפעילויות המגוונות שלנו?

אנחנו מתחייבים לספק לכל שחקן מגוון רחב של הזדמנויות, חוויות ורגעים יוצאי דופן אשר יסייעו להם לעצב את הדמות שלהם כבני אדם עצמאיים, שמספקים פתרונות במקום בעיות, מתמודדים עם נסיבות לא פשוטות, אתגרים ומבטאים את היצירתיות שלעתים חוסמת מחשיבה ופריצה תודעתית בדרך אל הגשמת החלום וההצלחה!

מרכז אימון ומחנות בארץ​

“כרטיס הכניסה” והיכרות ראשונית שלנו איתכם ושלכם איתנו. תכנית ראשונית שיוצרת הזדמנות ראשונה ליציאה מאזור הנוחות ומפגש עם שפה מקצועית, ערכית ומנטלית ששמה את הפרט במרכז

תכנית ACCELERATE ISRAEL ומחנות בחו”ל

תכניות אימון לשחקנים ושחקניות שמכירים את הפעילות שלנו ומחפשים מסגרת מחייבת ואתגר גדול יותר​

מרכז אימון ומחנות ACCELERATE ADVANCE

תכנית אימון מתקדמת שמתאימה לבוגרי תכנית אקסלרייט ישראל. בתכנית נשים דגש על אלמנטים טקטיים ברמה האישית והקניית הרגלי משחק מתקדמים​

ACCELERATE TEAM

תכנית שנועדה לשפר את יכולתו המקצועית והמנטאלית של השחקן דרך התנסות במשחקים בינלאומיים, תכנית מקוצרת בת חמישה שבועות בסיומה יצאו השחקנים לטורניר מול קבוצות אירופאיות​

פרויקט מנהיגות

תכנית חינמית בה יכולים לקחת חלק שחקנים שסיימו קמפיין במסגרת נבחרת אקסלרייט.
שחקני פרויקט המנהיגות יהגו, יבנו ויובילו פרויקטים חברתיים.
שחקני פרויקט המנהיגות יוכשרו כמאמנים הבאים ב-Basketball Coaching​

תפריט