החזון שלנו
יוצרים הזדמנויות לילדים ולילדות לחיות בעוצמה, משמעות וביטחון.
מעצימים שחקנים, שחקניות ומאמנים – דרך הכדורסל.

ברוכים הבאים ל-BC!

אנחנו שמים את הפרט במרכז, ודרך מפגש עם מומחים ברמה הבינלאומית ויציאה תמידית מאזור הנוחות אנחנו מלמדים את השחקנים והשחקניות לקחת אחריות על תהליך הפיתוח שלהם.

בתהליך מובנה, מרגש ומשמעותי רוכשים השחקנים והשחקניות סט של כלים והרגלים לא סטנדרטיים שילמדו אותם בדיוק את מה שדרוש כדי להיות המודל הטוב ביותר שהם מסוגלים.

דרך החוויות שיעברו איתנו גוברת תחושת המסוגלת והערך העצמי לכל שחקן ושחקנית.

מאמנים מובילים

לירן בראל

מנכ״ל BC

מנכ”ל ומייסד BC. בעל תואר בכלכלה, קאוצ’ר, מאמן אישי ובעל ניסיון של מעל 20 שנים בעבודה עם נוער ונערות. בוגר הקורס לפסיכולוגיית ספורט של המרכז לפסיכולוגיית ספורט ברמה”ש, ומאמן נבחרת הקדטיות בקיץ 2015.

DJ SACKMANN

מאמן ראשי ​​​​​
נחשב כיום למאמן היכולת האישית הטוב בעולם. לאחרונה מונה להיות המנהל הראשי של מחנות אדידס בארה”ב, המחנות האיכותיים והיוקרתיים ביותר באמריקה. DJ עובד עם שחקני NBA ושחקני נוער המסומנים ככוכבים הבאים בליגה.

MARCUS HODGES

מאמן ראשי​​​​​
מאמן אמריקאי הנחשב לאחד מהמאמנים המובילים בעולם לשיפור מיומנות וכישורי משחק. מרקוס מאמן אתלטים בכל הרמות על בסיס יומיומי, כמו כן מאמן שחקני NBA ושחקנים מכל העולם שמגיעים למתקן בצפון קרוליינה.

רוצים לדעת מה הסוד של שיטת האימונים של BC?

פירמידת המנהיגות: איך משתלבים בפעילויות המגוונות שלנו?

אנחנו מתחייבים לספק לכל שחקן מגוון רחב של הזדמנויות, חוויות ורגעים יוצאי דופן אשר יסייעו להם לעצב את הדמות שלהם כבני אדם עצמאיים, שמספקים פתרונות במקום בעיות, מתמודדים עם נסיבות לא פשוטות, אתגרים ומבטאים את היצירתיות שלעתים חוסמת מחשיבה ופריצה תודעתית בדרך אל הגשמת החלום וההצלחה!
BC-3206

סדנת מצוינות להורים ולשחקנים/ות

“כרטיס הכניסה” והיכרות ראשונית שלנו איתכם ושלכם איתנו. תכנית ראשונית שיוצרת הזדמנות ראשונה ליציאה מאזור הנוחות ומפגש עם שפה מקצועית, ערכית ומנטלית ששמה את הפרט במרכז

2nd

מרכז 'DREAM MAKER' ומחנות 'MOMENTUM' בארץ​

משתתפים במרכזי ומחנות האימון של BC יהיו שחקני/ות כדורסל טובים יותר בעלי יכולות מנטאליות גבוהות יותר. 

3rd

תכנית ACCELERATE ISRAEL ומחנות בסרביה וארה"ב

תכניות אימון שנתית ומחייבת שמיועדת לשחקנים ושחקניות שמחפשים מסגרת את האתגר הגדול הבא 

4th

מרכז אימון ומחנות ACCELERATE ADVANCE

תכניות אימון מתקדמות שמתאימות לבוגרי תכנית אקסלרייט ישראל. נשים דגש על אלמנטים טקטיים ברמה האישית והקניית הרגלי משחק מתקדמים​

5th

ACCELERATE TEAM

תכנית שנועדה לשפר את יכולתו המקצועית והמנטאלית של השחקן דרך התנסות במשחקים בינלאומיים, תכנית מקוצרת בת חמישה שבועות בסיומה יצאו השחקנים לטורניר מול קבוצות אירופאיות​

המדריך "להיות השחקן הכי מקצועי שאתה יכול!"

לקבלת החוברת הזינו כתובת מייל

choose to be your best