שיטת המדרגה

הצלחה בחיים נשענת על גישה ושיטה.
שיטת המדרגה היא שיטה המוציאה בהדרגתיות את הילדים והילדות הרחק מאזור הנוחות שם הם לומדים שיעורים חשובים שיהפכו אותם למבוגרים מצליחים בכל מגרש בו יבחרו לשחק.


דרך חוויות ורגעים מיוחדים מחוץ לאזור הנוחות, אנחנו מציעים לכל שחקן ושחקנית, אינספור מפגשים עם חוויות שיזכרו לחיים, מפגש עם מומחים בתחומים השונים ושלל הזדמנויות לרכישת כלים מקצועיים ומנטאליים מתקדמים. אצלנו הילדים והילדות במרכז ואנו שואפים לעצב את דמותם כבני אדם עצמאיים, הסומכים על עצמם, חושבים פתרונות, מבטאים יצירתיות ופועלים על מנת להגשים את החלומות שלהם.

אנו עושים זאת דרך אימון מאתגר במסגרת שאינה תחרותית, דרך מפגשים עם אנשי מקצוע בעלי שם עולמי וכמובן דרך הקניית כלים מקצועיים פרקטיים אשר ניתן ליישם על המגרש ומחוצה לו, תוך איזון בין יחס אישי וחינוך ללקיחת אחריות. מאחר ומדובר בתחום תחרותי, המשחק מהווה את מגרש המשחקים הטוב ביותר להובלת הילדים להיות אנשים טובים יותר, ספורטאים טובים יותר ושחקנים טובים יותר.

אנו עושים זאת דרך אימון מאתגר במסגרת שאינה תחרותית, דרך מפגשים עם אנשי מקצוע בעלי שם עולמי וכמובן דרך הקניית כלים מקצועיים פרקטיים אשר ניתן ליישם על המגרש ומחוצה לו, תוך איזון בין יחס אישי וחינוך ללקיחת אחריות. מאחר ומדובר בתחום תחרותי, המשחק מהווה את מגרש המשחקים הטוב ביותר להובלת הילדים להיות אנשים טובים יותר, ספורטאים טובים יותר ושחקנים טובים יותר

המדריך "להיות השחקן הכי מקצועי שאתה יכול!"

לקבלת החוברת הזינו כתובת מייל

choose to be your best