צעד קטן, זה כל מה שצריך…

שתפו את המאמר

הפחד חוסם אותנו. לפעמים זה נשמע כאילו אני מדבר באויר, ולכן הייתי רוצה להיות לרגע מאד מדויק ולתת דוגמאות מתוך שיחות אישיות שאני מנהל בימים האחרונים עם ילדים והוריהם לגבי האפשרות לצאת למחנות שלנו בארץ או בחו"ל.

כולם מסכימים שזו חוויה בלתי רגילה, מחנה ברמה הגבוהה ביותר, מסגרת חינוכית שלא דומה לשום דבר מוכר, ואז..

עולים פחדים שאותם מאד מאתגר לשים בצד!

תחשבו רגע איזה מסר ילד מקבל, כשדרך הכדורסל שהוא כל כך מחובר אליו, הוא לוקח צעד אמיץ ובוחר לקפוץ על הזדמנות…

מה זה בוחר? אתם מעודדים אותו לקפוץ על ההזדמנות בשתי ידיים וללכת על זה. אף אחד לא יודע מה זה אומר בהתחלה.. נסיעה לארה"ב, לבד, רחוק מהבית, השתגעת??

אז אני רוצה להציע משהו. צעד קטן. נסו לשים את ה"תמונה הגדולה" המלחיצה הזאת רגע בצד, ותהיו איתי: הרי זה לא שילד או הורה קם בבוקר ומחליט שהוא שולח את הילד ל10 ימים לבד לחו"ל. אפילו שחקנים ושחקניות שמכירים אותנו ומתאמנים אצלנו במסגרות השונות מעלים את החששות האלה..

אז מה הם כן עושים? עושים צעד קטן! בודקים אותנו. מגיעים שוב ושוב ורואים שאנחנו מאד מאד רציניים במה שאנחנו עושים ומציעים, מתחילים במחויבות לצעד קטן.

החשש הוא טיבעי, אבל בואו נהפוך את ההזדמנות הגדולה למשהו גדול. אפשר להשאיר פרטים ונחבר אתכם עם ילדים והורים שהיו שם, בודאות תשמעו שאנשים אחרים גם מאד חששו…ואיך התייחסנו לנושא, ואיך הם התגברו, כמה חשוב לנו לדאוג לקשר עם הילדים, שלחנו סרטונים, כל בוקר, במהלך היום, ובערב, אני אישית ניהלתי שיחות עם אמהות תוך כדי שליוויתי את המחנה האחרון…!

אז תתחילו מצעד קטן. לא מכירים אותנו מספיק? תשאירו פרטים כאן ונחזור אליכם. מכירים אותנו ועדיין חוששים? שילחו לי עכשיו מייל חוזר או השאירו פרטים ובואו נדבר. צעד קטן, והחלום מתחיל להתגלגל:-)

לכן תדעו לאן זה יגיע!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

המדריך "להיות השחקן הכי מקצועי שאתה יכול!"

לקבלת החוברת הזינו כתובת מייל

choose to be your best