Maximum   potential

לוקחים את המשחק לרמה הגבוהה ביותר.
טורניר AAU, ארה"ב 2023 עם דיג'י סאקמן

הזדמנות ייחודית ל- 20 שחקנים ושחקניות כדורסל צעירים

חמישה ימי אימון רצופים, מאתגרים, מפתחים ומהנים עם דיג'י סאקמן מומחה בינלאומי ומאמן יכולות אישיות של שחקני NBA.
בסיום חמשת ימי האימון, יזכו השחקנים לשחק 8 משחקים במסגרת שני טורנירים רשמיים, יוקרתיים ונחשבים בארה"ב מול קבוצות אמריקאיות מובילות ולעיניהם של מאמני מכללות הנמצאים בטורנירים כדי למצוא כישרונות צעירים.

משלחת אקסלוסיבית המוגבלת ל-20 שחקני כדורסל רציניים
10 שחקנים בגילאים 14-15 ו-10 שחקנים בגילאים 16-17
שבאמת רוצים לקחת את המשחק שלהם לרמה הגבוהה ביותר.

ה-30 ליוני עד ה- 10 ליולי בקיץ הזה, מוכנים?
לבדיקת התאמה, השאירו פרטים ונחזור בהקדם.

DJ Sackmann

​DJ Sackmann הוא מומחה בינלאומי ומאמן יכולות אישיות של שחקני NBA, בעלים ושותף בחברות אימון כדורסל רבות בארצות הברית ומחוצה לה. הוא מאמן במחנות בכל העולם, מעביר אימונים אישיים ופתח לאחרונה אקדמיה מתקדמת לאימון און ליין.

Sackmann ידוע בגישה החדשנית שלו לאימוני כדורסל. הוא דורש מעצמו להיות מיומן יותר מכל שחקן שהוא מאמן ללא קשר לרמת הביצועים שלו. הוא חי ונושם את המגרש ומקדיש את חייו לשיפור יכולות המשחק וההדרכה שלו ומאמין שכדי לאמן ברמה גבוהה, כל מאמן חייב להבין את מטרת המשחק, להפוך מיומנות גולמית לפעולה בזמן אמת ולדעת איך ליצור מוטיבציה אצל המתאמנים שלך.

ב-10 שנים האחרונות Sackmann הפך לשותף פעיל לעשייה של BC.
במסגרת השותפות למעלה מ- 3000 שחקנים זכו להתאמן לצידו ולקבל השראה לא רק לכדורסל אלא גם לחיים עצמם.

​הוא שותף עם מיקה לנקסטר, מייסד I'm Possible Training,
חברת הדרכה שבסיסה בראלי-דורהאם, צפון קרוליינה ומכהן בתור המנהל הראשי של מחנות אדידס בארה"ב.

ב-30 ליוני ועד ה-10 ליולי, בחופשת הקיץ,
20 שחקנים צעירים יזכו להתאמן איתו אישית ויקבלו הזדמנות להשתתף בטורנירים יוקרתיים בארצות הברית ולשחק מול קבוצות מקומיות.

שחקן שעובר את החוויה הזאת, מקבל צידה משמעותית להמשך חייו כשחקן מקצועי וכאדם.

מתקן אימונים

Panzer Athletic Center

Panzer Athletic Center הוא מרכז אימון של קולג' אמריקאי בו יתקיימו האימונים שלנו במהלך חמשת הימים הראשונים. מרכז מרשים בו מגוון רחב של מתקנים שיתנו לנו מענה לכל פעילות שנרצה לקיים החל מבריכות שחיה, חדר כושר גדול ומרווח, חדרי סטודיו והתאוששות

מלון

Home2 Suites by Hilton Wayne

נתארח במלון Home2 Suites by Hilton Wayneמלון מפנק סוויטות במיקום מרכזי, חדרים גדולים ומרווחים הכוללים מטבחון גדול ומאובזר כך שממש ניתן להכין ארוחות בחדר, פינת עבודה למחשב, WIFI חופשי, חדר כושר מדהים, בריכה מפנקת, קפיטריה ועוד.

ערים

New Jersey n.j, Atlantic city n.j & spooky nook p.a

לאורך המסע נטייל בין שלוש ערים יפהפיות. נתחיל במרכז האימונים הממוקם בלב ניו ג'רזי, לאחר מכן, ניסע לטורניר ראשון (AAU) באטלנטיק סיטי, ניו גרזי, בה נשהה שלושה ימים ונסיים את המסע בספוקי נוק, פנסילבניה עם הטורניר האחרון (Hoop group)

 

לו״ז המסע

AAU & HOOP GROUP

לפני הטיסה, אנחנו מקיימים מחנה הכנה עם לילה כאן בארץ.
כנשגיע לארה"ב, יתקיימו חמישה ימי אימון רצופים ומאתגרים יחד עם דיג'י סאקמן,
לאחר חמישה ימי האימון, ניקח חלק בטורניר AAU באטלנטיק סיטי, ניו ג׳רזי, שהינו אחד מהטורנירים המובילים והיוקרתיים בעולם. אורך הטורניר הינו יומיים במהלכו נשחק מינימום 4 משחקים.
לאחר מכן ניסע לספוקי נוק, פנסילבניה כדי לשחק בטורניר נוסף של Hoop group, טורניר ענק ומשמעותי ברמה גבוהה מאוד, בו תזכו להציג את היכולות שלכם לעיניהם של מאמני מכללות הנמצאים שם במיוחד כדי למצוא כישרונות צעירים. גם במהלך טורניר זה, נשחק מינימום 4 משחקים.

​MXP היא הזדמנות ייחודית לשחקנים מישראל להגיע לארצות הברית ולהתאמן תחת מעטפת שלמה בהובלת אנשי מקצוע הטובים ביותר ולשחק בטורנירי AAU מובילים לעייניהם של מאמני מכללות.

" חוויה מיוחדת ומעצימה, שכמו שכבר אמרו, אקח אותה איתי לעוד הרבה זמן. "

אורי דור

חשוב לי לשתף ולספר כמה החוויה הזו הייתה לי מיוחדת. השילוב של אימונים מקצועיים, מפגש עם שחקנים מקומיים שהראו לנו גישה אחרת של כדורסל באווירה שלא נמצא במקום אחר, מאמנים שכל אחד מהם נתן כל כך הרבה מעצמו, מג׳יי שלא היה איתו רגע של שקט, עד אנדרו שדאג לדייק בכל פרט בכל תרגיל וכמובן די ג׳יי שהגיע ותרם לשיפור האווירה באופן מידי. כל הדברים האלה הפכו את חווית האימון למקצועית וכיפית כמובן. לירן, שתמיד דאג שנוציא את המיטב מכל בן אדם ובכל חוויה, שטיפל בכל עניין מהשחקנים ועד עניינים לוגיסטיים שצצו תוך כדי שהיה צריך לטפל בכל המחנות המתקיימים בארץ, פשוט מטורף. כמובן אי אפשר לוותר על ג׳ף או גרי, איך שלא תרצו לקרוא לו, שתמיד הסיע אותנו לכל מקום, דאג לנו, וניסה להפוך כל חוויה למדהימה אפילו יותר. לסיכום, הייתה חוויה מיוחדת ומעצימה, שכמו שכבר אמרו, אקח אותה איתי לעוד הרבה זמן. ועוד דבר אחרון, חייב להגיד משפט על חבורת השחקנים שיצאו איתי למסע הזה, לא תמצאו עוד חבורה כזאת מיוחדת של ילדים.

" זה מעבר למחנה זו חונכות אישית. "

פדי מרגי

זה מעבר למחנה זו חונכות אישית. חיכיתי שהאדרנלין ירד לומר לך לירן, כמה אני מעריך אותך. לא רק בגלל הכדורסל, בינינו, זה פחות חשוב , אלא בזכות השליחות, הטוב, האהבה, החינוך, הניצוץ בעניים. והדוגמה שאתה עבור הנערים הרכים האלה. גם אני כמוך פגשתי מאות מקצוענים אבל ספורים הם שחקני נשמה, טוטאלים כמוך. זו דוגמה. שום סיסמה שפוגשת אותך נשמעת כמו קלישאה. אתה באמת מהמצוינים האלה עם הלב הענק. שמחתי להרגיש שהבן שלי הכיר מודל כמוך. הכי שמחתי והכי ממליץ על החוויה. תודה . פשוט כך, תודה על הכל!

" רמת הכדורסל השתפרה היכולת האישית והקבוצתית, שיחקנו עם שחקנים ובמתקנים ברמות הגבהות שיש היום. "

עידו כחלון

בהחלט חוויה של בוטיק ויחס אישי, חוויה מעצימה ומלמדת דברים שהם הרבה יותר מכדורסל: יכולת לסמוך על עצמך ועל היכולות שלך, להתמודד עם קשיים ואכזבות ולצאת מאזור הנוחות, לדעת להכיל ולקבל שוני וחידוש, ללמוד לצעוד לצד הדברים הלא צפויים ומפתיעים שקורים בחיים ועדיין להגיע למטרות שהצבתי לעצמי ועוד, היריעה קצרה מלהכיל. תודה אמיתית ומכל הלב ל Liran Bar-el על שחבש הרבה כובעים עבורנו במסע הזה, כובע של מדריך, של מאמן, של אבא ושל חבר, דאג לנו כאילו היינו עצמו ובשרו ומוליך אותנו בגאווה להיות הגירסה הכי טובה של עצמנו. כל החוויות המדהימות פתחו את העיניים ואת הלב, הבנו שאנחנו כל הזמן צריכים לרצות עוד, לרצות יותר, לדחוף את עצמנו לקצה. ברמת הכדורסל השתפרה היכולת האישית והקבוצתית, שיחקנו עם שחקנים ובמתקנים ברמות הגבהות שיש היום. נחשפנו לכמה גבוה ורחוק אפשר להגיע. ואפשר הרבה.... תודה מכול הלב על מתנה לחיים. מעריכים ואהבים, עידו וכל המשפחה

שאלות נפוצות

את המשלחת יובילו – לירן – מנכ״ל החברה, דיג'י סאקמן ועוד שני אנשי צוות ישראליים

המסע הזה אינו דומה לשום מחנה אימונים אחר שקיימנו מהסיבה שיצרנו שיתוף פעולה עם גורמים המפעילים את הטורנירים המובילים בארה"ב,

המסע כולל מחנה אימונים עם מאמן היכולות האישיות המוביל בעולם, ולאחריו אנחנו משחקים עם קבוצות מקומיות ברמה הגבוהה ביותר.

מי שחולם ושואף לשפר את יכולות המשחק שלו לרמה הגבוהה ביותר ולשפר משמעותית את היכולות המנטליות שלו, המסע הזה בשבילו.
דרך חוויות ייחודיות כמו אלה, אנחנו זוכים לפגוש את עצמנו ולהתקרב אל מיצוי הפוטנציאל שלנו.

הטורניר מתאים לשחקנים פעילים ברמה גבוהה בגילאי 14-17 שישובצו בשתי קבוצות גיל שונות.

כדי להתקבל לנבחרת BC עליך לעבור שני תהליכים –

1. אימון ניסיון בו הצוות המקצועי יאשר את הגשת המועמדות.

2. ניתוח משחק אישי שתקבל מdj sackmann ובו ניתוח מלא של היכולות והצרכים שלך.

יחד עם ניתוח המשחק תקבל תגובה אישית מdj עצמו הכוללת חוות דעת מקצועית לקראת המשך התהליך.

לפרטים נוספים והרשמה

מלאו את הפרטים בטופס הפניה:

כל הזכויות שמורות לבאסקט בול קואצינג 2021 ©