לאן נחישות תביא אותך?

שתפו את המאמר

בשבת האחרונה היתה חגיגה גדולה בBC שהצביעה על נקודת מפנה מאד מאד חשובה של הארגון ושלי כאחד – פתחנו מרכז אימון שלישי במשגב, אליו נרשמו למסגרת שנתית בבת אחת 16 ילדים!

חשוב לי לשתף אתכם במה שחווינו גם בגלל התוצאות אליהן הגענו (60% הרשמה ביום!) אבל גם בגלל הדרך שהביאה אותנו לשם. הרבה מאד שנים אנחנו עובדים על פיתוח של מרכזי האימון של BC שהם בסיס הפירמידה בארגון  עליו בנויות כל תכניות האימון שלנו. לקח לנו הרבה זמן להגיע לשם קיבלנו הרבה מאד סירובים לשיתופי פעולה  מאגודות ברחבי הארץ, ממועצות מקומיות  ומארגונים שונים. אבל לא כולם סירבו לנו, מי הצטרף לשיתוף הפעולה- הגענו עד אליו  יחד עם המאמנים הכי טובים שיש, כולל מאמני יכולת אישית הכי טובים בעולם מארה"ב, ויצרנו אימונים והכרותם

המסרים והחוויה שמייחדים את BASKETBALL COACHING.

אבל זה לא קרה בן לילה, וזה ממש לא מובן מאליו מה שקרה בשבת. פעלנו תקופה ארוכה מאד בנחישות ובהתמדה, ועברנו תהליך בצמיחה שלנו נכון גם לעסקים וגם לבני אדם צעירים ומבוגרים כאחד: כשאתה רוצה משהו שהוא בגדר "חלום" בהתחלה אף אחד בכלל לא מתייחס אליך… אח"כ אנשים מתחילים לזלזל בך, ומתנגדים אליך כי אתה מראה שאפשר אחרת והם לא רגילים, וזה לא נוח להם, זה מכווץ... וזה הרבה פעמים בגלל שזה פוגש אותם במקומות שלא נעים להם.

אבל כשאתה עובר גם את השלב הזה, בסוף יזרמו איתך, יצטרפו אליך וילכו אחריך. היום אני מבין, שהתפקיד של מועדון זה לדאוג למשחק הקבוצתי זה מה שהוא אמור לעשות רב הזמן! זה בסדר גמור ש70-80% מהזמן הוא משקיע בטקטיקה קבוצתית ובלצמצם את מספר הטעויות עושה הקבוצה בדרך לנצחון. BASKETBALL COACHING לעומת זאת, כארגון שאינו תחרותי ושמטרתו היא חינוכית מביאה משהו שהוא אחר!

חינוך שבו, דרך הכדורסל, שזו התשוקה שלנו וגם של כל כך הרבה שחקנים ושחקניות, אנחנו מאמנים ילדים ונוער להיות מלאי בטחון עצמי, בעלי אחריות אישית ומנהיגות. רק היום אנשים מתחילים להבין את זה, שלא מספיק לעשות את מה שהמסגרת נותנת לך, לשבת ולהיות עסוקים האשמות, אתה צריך לקום ולעשות פעולות, אתה צריך לקחת אחריות.

אתה לא יכול לחכות שמישהו יעשה את העבודה במקומך. אתה יכול לעשות את מה שהמסגרת מכתיבה לך או שאתה יכול לעשות מעשה למען  צמך או למען הילד שלך. אנחנו מדברים עם המון הורים כל השנים, ואנחנו שומעים המון ביקורת על מאמנים על המסרים שהילדים שומעים באגודות, ולכן זה מאד משמח אותי לראות, כמה הורים יש בצפון שמוכנים לקחת אחריות, שחיכו לאפשרות הזאת ואיך שהיא הגיעה קפצו עליה בשתי ידיים!

מה זה אומר שהם קפצו על ההזדמנות?

זה אומר שמתוך 25 מקומות במרכז האימון הכדורסל החדש שפתחנו במשגב עם נותרו רק 10 מקומות אחרונים לשנה הקרובה…

זו ההרשמה המהירה ביותר שהיתה לנו בהיסטוריה של BC וזו תולדה של נחישות בלתי מתפשרת מצידנו, מול מוכנות של קבוצה גדולה מאד של הורים לקחת אחריות ולתת לילדים אימוני כדורסל אחרים: מעצימים מנטלית, מקצועית ופיזית! יש לנו עוד הרבה פעילויות ומסגרות אימון בBC, מחנות בקיץ ובחגים, בארץ, בארה"ב ובאירופה.

אם עדיין לא הצטרפתם אלינו

נשמח לראותכם וגם ולייצר שיתופי פעולה נוספים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

המדריך "להיות השחקן הכי מקצועי שאתה יכול!"

לקבלת החוברת הזינו כתובת מייל

choose to be your best